Bolti eladó-pénztáros [Hungary]

Cégünk 2008 óta van a piacon, mely idő alatt kivívta elismerését, helyét, tiszteletét mind a hely, mind pedig a visszatérő vásárlók körében. Termékeinket igényes módon kínáljuk, fontos számunkra a minőség!

Bolti eladó-pénztáros

Főbb feladatok, munkák:

Budapest IX. kerület, Nagyvásárcsarnok területén lévő pékség-cukrászda jellegű üzletünkbe azonnali belépéssel felveszünk fiatal/fiatalos munkatársat eladó-pénztáros munkakörbe. Az üzlet hétfőtől-szombatig tart nyitva, vasár-, és ünnepnapokon zárva van. Munkaidő beosztás rugalmas, megbeszélés szerint történik. Munkafeladatok: áru átvétele, ellenőrzése, pultba helyezése, időszakos leltár elkészítése, pénztárgép használata, kapcsolattartás a beszállítókkal, az üzlet rendben és tisztán tartása. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal szükséges.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Igényes megjelenés, pontosság, tisztaság, őszinteség, probléma megoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Idegen nyelv használata akár alap szinten is.

Amit kínálunk:

Fiatalos, őszinte, korrekt csapatunkba keressük új tagunkat.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال