Csomagoló [Hungary]

A Bio-Fungi Kft. kelet-közép-európai régió egyik legkorszerűbb, holland típusú, polcos rendszerű, felszíni gombafarmjára csapatunk bővítése miatt Csomagoló kollégánkat keressük! „A jövő élelmiszerét forgalmazzuk!” Kik vagyunk? Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely csaknem 400 főt foglalkoztat. Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjainkon, évente több mint 6 millió kg gombát termelünk, csomagolunk és értékesítünk hazai és európai multinacionális élelmiszerláncok részére, Európa 18 országában.

Csomagoló

Főbb feladatok, munkák:

Napi megrendelés szerinti friss gomba csomagolás; A kiszerelésnek megfelelő súly ellenőrzése; Súly kiegyenlítése; Címkézés; Fóliázógéppel történő csomagolás; Az áru műanyag rekeszbe, kartonba helyezése; Esetenként szeletelőgép kezelése, gomba betöltése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

Min. 8 általános iskolai végzettség Jó kézügyesség Minőségi munkavégzés Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Csomagolási tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér + Teljesítmény alapú mozgóbér Kiváló munkakörülmények Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér Munkaruha biztosítása a csomagolóüzemben 12-14°C-nak megfelelően. Ingyenes céges járatok (Budapest, Monor, Monorierdő, Péteri, Gyál, Üllő, Ócsa, Alsópakony, Kiskunlacháza, Áporka, Bugyi) Tagja lehetsz egy összeszokott csapatnak, ahol szakmailag sokat tanulhatsz Dolgozói kedvezményes gomba Saját gépjárművel való munkába járás esetén 30 Ft/km költségtérítés.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال